Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Etten-Leur

Rijschool Etten-Leur: alle 21 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Etten-Leur (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

21rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Etten-Leur)
50%landelijk gemiddelde
Natuur aan de rand van Etten-Leur: vergelijk de rijscholen in Etten-Leur
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Etten-Leur

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Etten-Leur. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Etten-Leur vergelijken

20 rijscholen voor auto in Etten-Leur · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Blom Beroepsopleidingen B.V. 52% 53% 1.201 examens –
Verkeersschool Voesenek 59% 67% 156 examens –
Rijschool Nick-Verhoeven 59% 54% 120 examens –
Autorijschool "Bartje" 37% 45% 92 examens –
Rijschool LetsGo 46% 46% 85 examens –
Rijschool Driverz 44% 43% 83 examens –
Autorijschool Mathijssen 49% 45% 83 examens –
Autorijschool Alina 38% 39% 72 examens –
Richard Faas autorijschool 51% 58% 66 examens –
Rijschool Musters 39% 58% 64 examens –

Toon alle 20 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Etten-Leur (2026)

De 10 autorijscholen in Etten-Leur waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Etten-Leur (49%).

  1. 1Verkeersschool Voesenek97 eerste examens59%
  2. 1Rijschool Nick-Verhoeven61 eerste examens59%
  3. 3Blom Beroepsopleidingen B.V.582 eerste examens52%
  4. 4Richard Faas autorijschool37 eerste examens51%
  5. 5Autorijschool Mathijssen35 eerste examens49%
  6. 6Rijschool LetsGo41 eerste examens46%
  7. 7Rijschool Driverz34 eerste examens44%
  8. 8Rijschool Musters36 eerste examens39%
  9. 9Autorijschool Alina21 eerste examens38%
  10. 10Autorijschool "Bartje"38 eerste examens37%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (10 rijscholen in Etten-Leur hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Etten-Leur

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.