Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Sint Willebrord

Rijschool Sint Willebrord: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Sint Willebrord (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
41%geslaagd 1e examen auto (gem. Sint Willebrord)
50%landelijk gemiddelde
De kerk en pastorie van Sint Willebrord, waar je de rijscholen in Sint Willebrord kunt vergelijken
Foto: Sergé Technau, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Sint Willebrord

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Sint Willebrord. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Sint Willebrord vergelijken

3 rijscholen voor auto in Sint Willebrord · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Van Beers 37% 46% 172 examens –
Autorijschool De Tree 47% 51% 87 examens –
ikrijbijRudo.nl 47% 64% 25 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Sint Willebrord (2026)

De 2 autorijscholen in Sint Willebrord waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Sint Willebrord (41%).

  1. 1Autorijschool De Tree43 eerste examens47%
  2. 2Van Beers82 eerste examens37%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Sint Willebrord hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Sint Willebrord in cijfers

Rijscholen
3
Geslaagd 1e examen (auto)
41%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
57%
landelijk 50% · 142 herexamens
Inwoners
9.720
3,1 rijscholen per 10.000
17-jarigen
229
gemeente Rucphen (CBS)

Per rijbewijs in Sint Willebrord

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Sint Willebrord.

  • Auto3 rijscholen · 284 examens · onder landelijk
    41%landelijk 50%

Verloop slagingspercentage Sint Willebrord

  • Gemiddelde Sint Willebrord
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarSint WillebrordLandelijkExamens
2025/2641%50%142
2024/2552%50%145
2023/2440%52%125
2022/2345%52%157
2021/2249%53%140
2020/2154%53%93
2019/2048%51%87
2018/1953%49%109
2017/1840%50%107
2016/1741%50%104
2015/1647%50%118
2014/1541%50%130

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Sint Willebrord kiezen

Het CBR telt in Sint Willebrord 3 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 142 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 41% slaagde in één keer. Dat is onder het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Wonen en autorijden in Sint Willebrord

In Sint Willebrord wonen ongeveer 9.720 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 3.240 inwoners in de plaats.

De gemeente Rucphen telt 229 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Noord-Brabant heeft 66,8% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Sint Willebrord heeft een huishouden gemiddeld 1,25 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,4 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Sint Willebrord

De meeste leerlingen van rijscholen in Sint Willebrord doen examen bij Examencentrum Bergen op Zoom, hemelsbreed 21 km. Daar slaagde 38% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 49%).

Veelgestelde vragen over rijscholen in Sint Willebrord

Hoeveel autorijscholen zijn er in Sint Willebrord?

Het CBR telt in Sint Willebrord 3 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Sint Willebrord in één keer?

Bij de autorijscholen in Sint Willebrord slaagde gemiddeld 41% bij het eerste praktijkexamen (142 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 49%.

Welke autorijschool in Sint Willebrord heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Autorijschool De Tree het hoogst met 47% (43 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Sint Willebrord?

De meeste leerlingen uit Sint Willebrord doen examen bij CBR-examencentrum Bergen op Zoom, hemelsbreed 21 km.

Kan ik in Sint Willebrord rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Sint Willebrord geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Sint Willebrord?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis proefles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Sint Willebrord

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.