Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hoogezand

Rijschool Hoogezand: alle 17 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hoogezand (Groningen) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

17rijscholen
42%geslaagd 1e examen auto (gem. Hoogezand)
50%landelijk gemiddelde
Een kunstwerk in Hoogezand, waar je de rijscholen in Hoogezand kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hoogezand

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hoogezand. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hoogezand vergelijken

17 rijscholen voor auto in Hoogezand · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Trijnie 37% 47% 176 examens –
Rijschool Ik heb rijles 47% 46% 128 examens –
Rijschool Rij en Reis 30% 36% 123 examens ★ 4,7 (12)
simple drive 40% 39% 112 examens –
Rijschool Toprit 44% 39% 112 examens –
DriveByShadi 58% 59% 73 examens –
Rijschool Ramon 42% 50% 56 examens –
Rijschool B for traffic 41% 47% 53 examens –
Autorijschool HOOGEZAND 48% 48% 44 examens –
Rijschool SUPERSNEL 36% 32% 31 examens –

Toon alle 17 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hoogezand (2026)

De 9 autorijscholen in Hoogezand waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hoogezand (42%).

  1. 1DriveByShadi43 eerste examens58%
  2. 2Autorijschool HOOGEZAND21 eerste examens48%
  3. 3Rijschool Ik heb rijles62 eerste examens47%
  4. 4Rijschool Toprit48 eerste examens44%
  5. 5Rijschool Ramon24 eerste examens42%
  6. 6Rijschool B for traffic22 eerste examens41%
  7. 7simple drive40 eerste examens40%
  8. 8Autorijschool Trijnie89 eerste examens37%
  9. 9Rijschool Rij en Reis54 eerste examens30%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Hoogezand hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hoogezand

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.