Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Kerkrade

Rijschool Kerkrade: alle 9 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Kerkrade (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

9rijscholen
65%geslaagd 1e examen auto (gem. Kerkrade)
50%landelijk gemiddelde
Een kasteel aan het water in Kerkrade: alle rijscholen in Kerkrade op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Kerkrade

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Kerkrade. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Kerkrade vergelijken

9 rijscholen voor auto in Kerkrade · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Mona Rijschool 58% 57% 90 examens –
Autorijschool Atlas 40% 42% 69 examens –
Verkeersschool Babs America 70% 69% 51 examens –
autorijschool wiel arets 64% 65% 48 examens –
Autorijschool Engelen 69% 63% 40 examens –
autorijschoolbenhoesen 47% 52% 31 examens –
Verkeersschool Sandra 88% 90% 31 examens –
Rijschool Samira 91% 70% 20 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool John Nix 82% 85% 20 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Kerkrade (2026)

De 6 autorijscholen in Kerkrade waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Kerkrade (65%).

  1. 1Verkeersschool Sandra24 eerste examens88%
  2. 2Verkeersschool Babs America33 eerste examens70%
  3. 3Autorijschool Engelen26 eerste examens69%
  4. 4autorijschool wiel arets28 eerste examens64%
  5. 5Mona Rijschool48 eerste examens58%
  6. 6Autorijschool Atlas25 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Kerkrade hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Kerkrade

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.