Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Landgraaf

Rijschool Landgraaf: alle 18 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Landgraaf (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

18rijscholen
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Landgraaf)
50%landelijk gemiddelde
Een marmeren beeld bij een waterval in Landgraaf: rijscholen in Landgraaf vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Landgraaf

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Landgraaf. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Landgraaf vergelijken

18 rijscholen voor auto in Landgraaf · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Wischmann 52% 49% 202 examens –
Autorijschool Goossens 58% 62% 87 examens –
MaherRijschool 34% 34% 83 examens –
Autorijschool Jos Kohnen 44% 58% 72 examens –
Auto- en Motorrijschool Schiprowski 47% 49% 70 examens –
Autorijschool Jongen Parkstad 69% 72% 64 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Ed Bergmans 47% 58% 52 examens –
Key4Drive 68% 73% 41 examens –
Rijschool Ron Rinkens 72% 73% 37 examens –
Autorijschool Jo Wetzels 44% 42% 33 examens –

Toon alle 18 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Landgraaf (2026)

De 10 autorijscholen in Landgraaf waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Landgraaf (57%).

  1. 1Rijschool John Erkens25 eerste examens84%
  2. 2Rijschool Ron Rinkens25 eerste examens72%
  3. 3Autorijschool Jongen Parkstad48 eerste examens69%
  4. 4Key4Drive25 eerste examens68%
  5. 5Autorijschool Goossens48 eerste examens58%
  6. 6Autorijschool Wischmann86 eerste examens52%
  7. 7Verkeersschool Ed Bergmans36 eerste examens47%
  8. 7Auto- en Motorrijschool Schiprowski34 eerste examens47%
  9. 9Autorijschool Jos Kohnen41 eerste examens44%
  10. 10MaherRijschool32 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (8 rijscholen in Landgraaf hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Landgraaf

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.