Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Leiderdorp

Rijschool Leiderdorp: alle 9 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Leiderdorp (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

9rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Leiderdorp)
50%landelijk gemiddelde
De Doesbrug aan de Hoofdstraat in Leiderdorp, waar je de rijscholen in Leiderdorp kunt vergelijken
Foto: Nanda Sluijsmans from Den Haag, Nederland, Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Leiderdorp

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Leiderdorp. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Leiderdorp vergelijken

6 rijscholen voor auto in Leiderdorp · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Grow with Sprang en Tempo 45% 50% 1.321 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool "Peter de Wekker" 57% 48% 69 examens –
Advies Buro Rijvaardigheid Rijnland 76% 78% 51 examens –
Rijschool A.R.M. 59% 53% 30 examens –
Rijschool Aspirant – 71% 7 examens ★ 5,0 (1)
Rijschooltkiteasy – 0% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Leiderdorp (2026)

De 3 autorijscholen in Leiderdorp waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Leiderdorp (47%).

  1. 1Advies Buro Rijvaardigheid Rijnland37 eerste examens76%
  2. 2Autorijschool "Peter de Wekker"23 eerste examens57%
  3. 3Grow with Sprang en Tempo639 eerste examens45%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Leiderdorp hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Leiderdorp

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.