Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Leusden

Rijschool Leusden: alle 10 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Leusden (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

10rijscholen
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Leusden)
50%landelijk gemiddelde
Een boom aan de bosrand bij Leusden: alle rijscholen in Leusden op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Leusden

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Leusden. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Leusden vergelijken

10 rijscholen voor auto in Leusden · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool de Koning 59% 55% 104 examens –
Rijschool N.zoVoort 60% 69% 67 examens –
stef 4 rijopleiding 38% 45% 62 examens –
Rijschool Rij-Klaar Leusden 64% 62% 60 examens –
Autorijschool TonTon 58% 58% 40 examens –
Rijschool James 61% 59% 39 examens –
Autorijschool Susan 33% 48% 33 examens –
Rijschool Bamboe Leusden 82% 88% 16 examens –
Rijschool Wietse – 43% 14 examens –
Autorijschool Allicht – 100% 5 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Leusden (2026)

De 5 autorijscholen in Leusden waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Leusden (57%).

  1. 1Rijschool Rij-Klaar Leusden36 eerste examens64%
  2. 2Rijschool James23 eerste examens61%
  3. 3Rijschool N.zoVoort40 eerste examens60%
  4. 4Rijschool de Koning59 eerste examens59%
  5. 5stef 4 rijopleiding21 eerste examens38%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Leusden hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Leusden

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.