Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Soesterberg

Rijschool Soesterberg: alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Soesterberg (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Soesterberg)
50%landelijk gemiddelde
De Amersfoortsestraat in Soesterberg, waar je de rijscholen in Soesterberg kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Soesterberg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Soesterberg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Soesterberg vergelijken

7 rijscholen voor auto in Soesterberg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
AMB (rij)Opleiding B.V. 33% 42% 78 examens –
Rijschool Key 40% 39% 57 examens –
Fa. Autorijschool Smit 60% 60% 35 examens –
Gemini Rijopleidingen 63% 67% 30 examens –
Lessen met Ben 69% 67% 30 examens –
Overland Rij-Opleidingen – 71% 7 examens –
deRijlesMeneer – 25% 4 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Soesterberg (2026)

De 3 autorijscholen in Soesterberg waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Soesterberg (49%).

  1. 1Fa. Autorijschool Smit20 eerste examens60%
  2. 2Rijschool Key20 eerste examens40%
  3. 3AMB (rij)Opleiding B.V.40 eerste examens33%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Soesterberg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Soesterberg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.