Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Lichtenvoorde

Rijschool Lichtenvoorde: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Lichtenvoorde (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
62%geslaagd 1e examen auto (gem. Lichtenvoorde)
50%landelijk gemiddelde
Een beeld in het centrum van Lichtenvoorde, waar je de rijscholen in Lichtenvoorde kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Lichtenvoorde

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Lichtenvoorde. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Lichtenvoorde vergelijken

5 rijscholen voor auto in Lichtenvoorde · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Auto- en Motorrijschool Krabbenborg 41% 43% 95 examens –
Autorijschool Van Ingen 63% 62% 91 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Olaf 67% 68% 65 examens –
Rijschool Groothuis 76% 76% 54 examens –
Verkeersschool Ingrid Hilbelink – 0% 1 examen –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Lichtenvoorde (2026)

De 4 autorijscholen in Lichtenvoorde waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Lichtenvoorde (62%).

  1. 1Rijschool Groothuis41 eerste examens76%
  2. 2Rijschool Olaf45 eerste examens67%
  3. 3Autorijschool Van Ingen54 eerste examens63%
  4. 4Auto- en Motorrijschool Krabbenborg41 eerste examens41%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Lichtenvoorde hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Lichtenvoorde

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.