Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Middelburg

Rijschool Middelburg: alle 15 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Middelburg (Zeeland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

15rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Middelburg)
50%landelijk gemiddelde
Het stadhuis van Middelburg: rijscholen in Middelburg vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Middelburg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Middelburg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Middelburg vergelijken

15 rijscholen voor auto in Middelburg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Wolf Rijbewijsshop.nl 44% 46% 1.934 examens ★ 3,7 (3)
Auto- en Motorrijschool "Actief" 55% 54% 390 examens –
Rijschool Walcheren 63% 48% 165 examens –
Lespro B.V. 44% 44% 115 examens –
Oranje Academie 47% 32% 82 examens –
Van Leerzem 53% 57% 79 examens –
Rijbewijsteam Michaël De Jonker 35% 35% 65 examens –
Vaane Verkeersinstructie 73% 72% 65 examens –
Rijbewijsteam Paul Wielemaker 73% 76% 63 examens –
Auto-motorrijschool Chris Tupanwel 41% 38% 47 examens –

Toon alle 15 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Middelburg (2026)

De 9 autorijscholen in Middelburg waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Middelburg (48%).

  1. 1Vaane Verkeersinstructie45 eerste examens73%
  2. 1Rijbewijsteam Paul Wielemaker44 eerste examens73%
  3. 3Rijschool Walcheren79 eerste examens63%
  4. 4Auto- en Motorrijschool "Actief"215 eerste examens55%
  5. 5Van Leerzem43 eerste examens53%
  6. 6Oranje Academie32 eerste examens47%
  7. 7Wolf Rijbewijsshop.nl884 eerste examens44%
  8. 7Lespro B.V.52 eerste examens44%
  9. 9Rijbewijsteam Michaël De Jonker26 eerste examens35%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (6 rijscholen in Middelburg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Middelburg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.