Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Vlissingen

Rijschool Vlissingen: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Vlissingen (Zeeland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
46%geslaagd 1e examen auto (gem. Vlissingen)
50%landelijk gemiddelde
Een molen aan de boulevard van Vlissingen: vergelijk de rijscholen in Vlissingen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Vlissingen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Vlissingen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Vlissingen vergelijken

13 rijscholen voor auto in Vlissingen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
RijZeker 37% 42% 200 examens ★ 1,0 (1)
B Drive 45% 38% 148 examens –
Rijschool Damian 43% 38% 122 examens –
Rijschool RijSlim.nl 52% 50% 112 examens –
Rijbewijsteam B.V. 49% 49% 100 examens –
JP-drive 54% 52% 99 examens ★ 5,0 (2)
Autorijschool Delfos 30% 36% 81 examens –
Ahmadrijschool 41% 49% 74 examens –
autorijschool WOUTER 49% 60% 57 examens –
Rijbewijsteam Betinho de Voogd 65% 59% 34 examens –

Toon alle 13 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Vlissingen (2026)

De 10 autorijscholen in Vlissingen waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 11 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Vlissingen (46%).

  1. 1Rijbewijsteam Betinho de Voogd20 eerste examens65%
  2. 2Rijschool Perry21 eerste examens62%
  3. 3JP-drive46 eerste examens54%
  4. 4Rijschool RijSlim.nl50 eerste examens52%
  5. 5Rijbewijsteam B.V.39 eerste examens49%
  6. 5autorijschool WOUTER37 eerste examens49%
  7. 7B Drive55 eerste examens45%
  8. 8Rijschool Damian46 eerste examens43%
  9. 9Ahmadrijschool32 eerste examens41%
  10. 10RijZeker81 eerste examens37%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Vlissingen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Vlissingen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.