Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Naaldwijk

Rijschool Naaldwijk: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Naaldwijk (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
53%geslaagd 1e examen auto (gem. Naaldwijk)
50%landelijk gemiddelde
Een moderne brug bij Naaldwijk bij avond: alle rijscholen in Naaldwijk op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Naaldwijk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Naaldwijk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Naaldwijk vergelijken

6 rijscholen voor auto in Naaldwijk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
DON Opleidingen B.V. 53% 52% 877 examens –
Rijschool Maud van Gent B.V. 54% 57% 232 examens –
OtterDrive 40% 48% 40 examens –
Rijschool Leo Prins 48% 53% 34 examens –
Autorijschool RijCalm 56% 63% 30 examens –
Wortelboer Rijopleidingen – 58% 12 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Naaldwijk (2026)

De 4 autorijscholen in Naaldwijk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Naaldwijk (53%).

  1. 1Rijschool Maud van Gent B.V.126 eerste examens54%
  2. 2DON Opleidingen B.V.429 eerste examens53%
  3. 3Rijschool Leo Prins21 eerste examens48%
  4. 4OtterDrive20 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Naaldwijk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Naaldwijk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.