Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Monster

Rijschool Monster: alle 8 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Monster (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

8rijscholen
37%geslaagd 1e examen auto (gem. Monster)
50%landelijk gemiddelde
De kust bij Monster: vergelijk de rijscholen in Monster
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Monster

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Monster. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Monster vergelijken

8 rijscholen voor auto in Monster · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Les je vrij 27% 39% 300 examens ★ 5,0 (1)
Autorijschool S. van Lent 33% 35% 80 examens ★ 1,0 (1)
Rijschool Animo 35% 44% 43 examens –
Van Onselen 57% 57% 42 examens –
RijlesBij - René 65% 59% 32 examens –
Rijschool Green Drive 59% 58% 31 examens –
Autorijschool "On My Way" – 21% 14 examens –
Autorijschool Tuit – 60% 10 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Monster (2026)

De 4 autorijscholen in Monster waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Monster (37%).

  1. 1RijlesBij - René20 eerste examens65%
  2. 2Van Onselen28 eerste examens57%
  3. 3Autorijschool S. van Lent30 eerste examens33%
  4. 4Les je vrij123 eerste examens27%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (4 rijscholen in Monster hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Monster

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.