Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Purmerend

Rijschool Purmerend: alle 43 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Purmerend (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

43rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Purmerend)
50%landelijk gemiddelde
Weilanden en huizen aan de rand van Purmerend, waar je de rijscholen in Purmerend kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Purmerend

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Purmerend. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Purmerend vergelijken

41 rijscholen voor auto in Purmerend · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Preeker B.V. 58% 56% 156 examens –
Rijschool Weidevenne 33% 40% 145 examens –
Verkeersschool Meijer 52% 53% 135 examens –
Verkeersschool JORO V.O.F. 76% 67% 126 examens –
Verkeersschool Just 4 U 22% 35% 124 examens –
Rijschool Maikel 46% 54% 97 examens –
Rijschool Murat 33% 41% 94 examens –
Rijschool H. Singh 32% 39% 84 examens –
Rijschool Michael Smit 56% 60% 82 examens –
Rijschool Le Duc 44% 50% 80 examens –

Toon alle 41 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Purmerend (2026)

De 10 autorijscholen in Purmerend waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 16 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Purmerend (48%).

  1. 1Autorijschool Damir28 eerste examens82%
  2. 2Verkeersschool JORO V.O.F.78 eerste examens76%
  3. 3Rijschool Preeker B.V.90 eerste examens58%
  4. 4Rijschool Michael Smit45 eerste examens56%
  5. 5Verkeersschool Meijer66 eerste examens52%
  6. 6Rijopleiding Coach30 eerste examens50%
  7. 6Rijschool Tijger20 eerste examens50%
  8. 8Rijschool Maikel41 eerste examens46%
  9. 9verkeersschool LINKERBAAN Noord-Holland20 eerste examens45%
  10. 10Rijschool Le Duc43 eerste examens44%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (25 rijscholen in Purmerend hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Purmerend

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.