Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Rhoon

Rijschool Rhoon: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Rhoon (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
33%geslaagd 1e examen auto (gem. Rhoon)
50%landelijk gemiddelde
Een moderne fietsbrug in Rhoon: vergelijk de rijscholen in Rhoon
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Rhoon

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Rhoon. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Rhoon vergelijken

16 rijscholen voor auto in Rhoon · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Portland 23% 39% 280 examens ★ 3,0 (2)
Rijschool Janmo 36% 41% 125 examens –
Rijschool Drive Young 41% 53% 72 examens –
Rijschool Rijnmond 30% 42% 67 examens –
Rijschool Navigator 36% 27% 51 examens –
Angels verkeersopleidingen 31% 45% 40 examens –
Verkeersschool RichtingWijzer 68% 73% 33 examens –
Autorijschool Klaver – 38% 21 examens ★ 5,0 (1)
Driving Licence 4 You – 20% 20 examens –
Rijschool Arzu – 42% 19 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Rhoon (2026)

De 5 autorijscholen in Rhoon waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Rhoon (33%).

  1. 1Verkeersschool RichtingWijzer22 eerste examens68%
  2. 2Rijschool Drive Young27 eerste examens41%
  3. 3Rijschool Janmo39 eerste examens36%
  4. 4Rijschool Rijnmond23 eerste examens30%
  5. 5Autorijschool Portland104 eerste examens23%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (11 rijscholen in Rhoon hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Rhoon

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.