Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Roosendaal

Rijschool Roosendaal: alle 20 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Roosendaal (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

20rijscholen
42%geslaagd 1e examen auto (gem. Roosendaal)
50%landelijk gemiddelde
Een Mariabeeld in Roosendaal, waar je de rijscholen in Roosendaal kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Roosendaal

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Roosendaal. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Roosendaal vergelijken

20 rijscholen voor auto in Roosendaal · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
S.G. Rijopleidingen 36% 38% 217 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool De Groen B.V. 43% 47% 217 examens –
Simon Polis 42% 38% 156 examens –
TLON Wim Luijten B.V. 35% 45% 145 examens –
De Luxe Autorijschool 38% 47% 139 examens –
Rijschool Pluspunt 30% 25% 129 examens –
Autorijschool Rachid 35% 38% 125 examens –
Verkeersschool Let's Ride 67% 67% 102 examens –
Ildes 34% 34% 82 examens –
Autorijschool Rachid 38% 48% 63 examens –

Toon alle 20 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Roosendaal (2026)

De 10 autorijscholen in Roosendaal waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 11 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Roosendaal (42%).

  1. 1Verkeersschool Let's Ride60 eerste examens67%
  2. 2Rijschool HSD39 eerste examens62%
  3. 3Verkeersschool De Groen B.V.95 eerste examens43%
  4. 4Simon Polis62 eerste examens42%
  5. 5De Luxe Autorijschool53 eerste examens38%
  6. 5Autorijschool Rachid26 eerste examens38%
  7. 7S.G. Rijopleidingen78 eerste examens36%
  8. 8TLON Wim Luijten B.V.74 eerste examens35%
  9. 8Autorijschool Rachid52 eerste examens35%
  10. 10Ildes35 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in Roosendaal hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Roosendaal

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.