Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Spijkenisse

Rijschool Spijkenisse: alle 34 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Spijkenisse (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

34rijscholen
43%geslaagd 1e examen auto (gem. Spijkenisse)
50%landelijk gemiddelde
De oude brug van Spijkenisse: alle rijscholen in Spijkenisse op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Spijkenisse

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Spijkenisse. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Spijkenisse vergelijken

33 rijscholen voor auto in Spijkenisse · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Dreamteam 49% 47% 418 examens –
AL Amur 41% 41% 299 examens –
Rijpas 44% 53% 93 examens –
Rijschool XXL 29% 41% 92 examens ★ 4,8 (8)
Rijschool Slaag Altijd 33% 43% 89 examens –
Autorijschool Soeteman. 47% 48% 82 examens ★ 2,0 (2)
Autorijschool Botlek 19% 38% 72 examens –
Autorijschool John Christ 81% 67% 63 examens –
Autorijschool Ada 59% 63% 60 examens –
Autorijschool Well-done 24% 39% 59 examens –

Toon alle 33 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Spijkenisse (2026)

De 10 autorijscholen in Spijkenisse waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 13 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Spijkenisse (43%).

  1. 1Autorijschool John Christ32 eerste examens81%
  2. 2Autorijschool Ada32 eerste examens59%
  3. 3Autorijschool M. Oudshoorn24 eerste examens54%
  4. 4Rijschool Dreamteam194 eerste examens49%
  5. 5Autorijschool Soeteman.38 eerste examens47%
  6. 6Rijpas50 eerste examens44%
  7. 7AL Amur121 eerste examens41%
  8. 8Rijschool Flits23 eerste examens35%
  9. 9Rijschool Slaag Altijd39 eerste examens33%
  10. 10Rijschool XXL41 eerste examens29%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (20 rijscholen in Spijkenisse hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Spijkenisse

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.