Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Thorn

Rijschool Thorn: CBR-cijfers en reviews

De rijschool in Thorn (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

1rijschool
63%geslaagd 1e examen auto (gem. Thorn)
50%landelijk gemiddelde
Een straatje met witte huizen in Thorn: alle rijscholen in Thorn op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Thorn

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Thorn. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Thorn vergelijken

1 rijschool voor auto in Thorn · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Ton Geelen 63% 70% 33 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Thorn (2026)

De autorijschool in Thorn met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Thorn (63%).

  1. 1Verkeersschool Ton Geelen24 eerste examens63%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Thorn in cijfers

Rijscholen
1
Geslaagd 1e examen (auto)
63%
landelijk 50%
Inwoners
2.460
4,1 rijscholen per 10.000
17-jarigen
178
gemeente Maasgouw (CBS)

Per rijbewijs in Thorn

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Thorn.

  • Auto1 rijschool · 33 examens · boven landelijk
    63%landelijk 50%
  • Aanhanger1 rijschool · 20 examens · boven landelijk
    88%landelijk 78%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Thorn kiezen

Het CBR telt in Thorn één autorijschool. De leerlingen deden samen 24 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 63% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Wonen en autorijden in Thorn

In Thorn wonen ongeveer 2.460 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 2.460 inwoners in de plaats.

De gemeente Maasgouw telt 178 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Limburg heeft 61,4% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Thorn heeft een huishouden gemiddeld 1,18 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,3 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Thorn

De meeste leerlingen van rijscholen in Thorn doen examen bij Examencentrum Weert, hemelsbreed 13 km. Daar slaagde 62% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 59%).

Motor, scooter en meer in Thorn

Naast autorijles kun je in Thorn terecht voor aanhanger (1 rijschool, 88% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Thorn

Hoeveel autorijscholen zijn er in Thorn?

Het CBR telt in Thorn 1 rijschool.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Thorn?

Bij de autorijscholen in Thorn slaagde gemiddeld 63% bij het eerste praktijkexamen (24 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 70%.

Welke autorijschool in Thorn heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Verkeersschool Ton Geelen het hoogst met 63% (24 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Thorn?

De meeste leerlingen uit Thorn doen examen bij CBR-examencentrum Weert, hemelsbreed 13 km.

Kan ik in Thorn rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Thorn geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Thorn?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles aanvragen aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Thorn

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.