Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Baexem

Rijschool Baexem: CBR-cijfers en reviews

De rijschool in Baexem (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

1rijschool
57%geslaagd 1e examen auto (gem. Baexem)
50%landelijk gemiddelde
Een standerdmolen bij Baexem: alle rijscholen in Baexem op een rij
Foto: Michielverbeek, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Baexem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Baexem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Baexem vergelijken

1 rijschool voor auto in Baexem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool "WILMA" 57% 63% 49 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Baexem (2026)

De autorijschool in Baexem met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Baexem (57%).

  1. 1Autorijschool "WILMA"30 eerste examens57%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Baexem in cijfers

Rijscholen
1
Geslaagd 1e examen (auto)
57%
landelijk 50%
Met automaatles
1
van de 1 autorijscholen
Inwoners
2.900
3,4 rijscholen per 10.000
17-jarigen
374
gemeente Leudal (CBS)

Per rijbewijs in Baexem

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Baexem.

  • Auto1 rijschool · 49 examens · boven landelijk
    57%landelijk 50%
  • Scooter1 rijschool · 61 examens · boven landelijk
    90%landelijk 80%
  • Taxi1 rijschool · 9 examens
    –te weinig examens

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Baexem kiezen

In Baexem geeft één autorijschool les volgens het CBR. De leerlingen deden samen 30 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 57% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Wonen en autorijden in Baexem

In Baexem wonen ongeveer 2.900 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 2.900 inwoners in de plaats.

De gemeente Leudal telt 374 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Limburg heeft 61,4% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Baexem heeft een huishouden gemiddeld 1,32 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 0,8 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Baexem

De meeste leerlingen van rijscholen in Baexem doen examen bij Examencentrum Roermond, hemelsbreed 9 km. Daar slaagde 57% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 59%).

Automaat rijles in Baexem

1 van de 1 autorijschool in Baexem geven volgens het CBR rijles in een automaat. Met het filter Automaat in de lijst hierboven zie je ze direct.

Motor, scooter en meer in Baexem

Naast autorijles kun je in Baexem terecht voor scooter (1 rijschool, 90% in één keer geslaagd) en taxi (1 rijschool). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Baexem

Hoeveel rijscholen zijn er in Baexem?

Het CBR telt in Baexem 1 rijschool.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Baexem?

Bij de autorijscholen in Baexem slaagde gemiddeld 57% bij het eerste praktijkexamen (30 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 63%.

Wat is de beste rijschool in Baexem?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Autorijschool "WILMA" het hoogst met 57% (30 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Baexem?

De meeste leerlingen uit Baexem doen examen bij CBR-examencentrum Roermond, hemelsbreed 9 km.

Kan ik in Baexem rijles in een automaat nemen?

Ja, bij 1 van de 1 autorijschool (CBR).

Wat kost rijles in Baexem?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Baexem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.