Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Velp (Gelderland)

Rijschool Velp (Gelderland): alle 7 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Velp (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

7rijscholen
48%geslaagd 1e examen auto (gem. Velp (Gelderland))
50%landelijk gemiddelde
Hogeschool Van Hall Larenstein in Velp: vergelijk de rijscholen in Velp (Gelderland)
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Velp (Gelderland)

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Velp (Gelderland). Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Velp (Gelderland) vergelijken

7 rijscholen voor auto in Velp (Gelderland) · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Velp 27% 29% 202 examens –
Rijschool toetoett.nl 51% 60% 144 examens ★ 5,0 (1)
Rij Secure 58% 60% 67 examens –
Rijschool Paul Schwarte 56% 65% 62 examens –
Sem 80% 76% 51 examens –
Autorijschool Johan Verberk 48% 65% 34 examens –
Rijschool Tiptop – 22% 27 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Velp (Gelderland) (2026)

De 6 autorijscholen in Velp (Gelderland) waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Velp (Gelderland) (48%).

  1. 1Sem30 eerste examens80%
  2. 2Rij Secure33 eerste examens58%
  3. 3Rijschool Paul Schwarte32 eerste examens56%
  4. 4Rijschool toetoett.nl84 eerste examens51%
  5. 5Autorijschool Johan Verberk21 eerste examens48%
  6. 6Verkeersschool Velp79 eerste examens27%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Velp (Gelderland) hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Velp (Gelderland)

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.