Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Velserbroek

Rijschool Velserbroek: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Velserbroek (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
67%geslaagd 1e examen auto (gem. Velserbroek)
50%landelijk gemiddelde
Het gemaal van de polder Velserbroek: alle rijscholen in Velserbroek op een rij
Foto: Goodness Shamrock, Wikimedia Commons, CC BY 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Velserbroek

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Velserbroek. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Velserbroek vergelijken

5 rijscholen voor auto in Velserbroek · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Çakmak 77% 76% 433 examens ★ 5,0 (2)
Verkeersacademie Bloemendaal 52% 53% 290 examens –
Rijschool Borloo 54% 62% 114 examens –
Autorijschool Fred Verloop 55% 56% 41 examens –
Rijschool Focus Haarlem – 80% 10 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Velserbroek (2026)

De 4 autorijscholen in Velserbroek waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Velserbroek (67%).

  1. 1Autorijschool Çakmak306 eerste examens77%
  2. 2Autorijschool Fred Verloop22 eerste examens55%
  3. 3Rijschool Borloo74 eerste examens54%
  4. 4Verkeersacademie Bloemendaal117 eerste examens52%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Velserbroek hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Velserbroek

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.