Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Assendelft

Rijschool Assendelft: alle 20 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Assendelft (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

20rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Assendelft)
50%landelijk gemiddelde
De Wijkermeerpolder bij Assendelft: alle rijscholen in Assendelft op een rij
Foto: KennemerlandIJmond, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Assendelft

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Assendelft. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Assendelft vergelijken

19 rijscholen voor auto in Assendelft · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Roadmasters Rijopleidingen 55% 58% 428 examens –
Saendrive 52% 56% 293 examens –
Rijschool Beter B.V. 34% 38% 180 examens –
Autorijland 62% 62% 138 examens –
Autorijschool Ocean Drive 33% 32% 100 examens –
Autorijschool Shivani - First 21% 31% 62 examens –
Autorijschool Wish 47% 52% 33 examens –
Autorijschool Cetin – 27% 30 examens –
Veilig op Weg 58% 54% 24 examens –
Autorijschool Sanaerts 64% 70% 20 examens –

Toon alle 19 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Assendelft (2026)

De 5 autorijscholen in Assendelft waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Assendelft (51%).

  1. 1Autorijland79 eerste examens62%
  2. 2Roadmasters Rijopleidingen238 eerste examens55%
  3. 3Saendrive155 eerste examens52%
  4. 4Rijschool Beter B.V.74 eerste examens34%
  5. 5Autorijschool Ocean Drive30 eerste examens33%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (14 rijscholen in Assendelft hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Assendelft

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.