Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Venray

Rijschool Venray: alle 21 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Venray (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

21rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Venray)
50%landelijk gemiddelde
Het racecircuit van Venray: alle rijscholen in Venray op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Venray

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Venray. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Venray vergelijken

21 rijscholen voor auto in Venray · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
DriveExpress 31% 34% 290 examens –
Rijschooldirect 50% 52% 108 examens –
Auto- en Motorrijschool "Peeters" 63% 63% 76 examens –
Rijschool Connect 38% 52% 64 examens –
Autorijschool Tempo 83% 81% 58 examens –
Toufik 38% 45% 56 examens –
Rijschool Mondial 36% 42% 55 examens –
Rijschool PB 63% 67% 55 examens –
Autorijschool Harrie Willemse 60% 65% 43 examens –
Sameh Autorijschool 61% 51% 35 examens –

Toon alle 21 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Venray (2026)

De 9 autorijscholen in Venray waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Venray (52%).

  1. 1Autorijschool Tempo40 eerste examens83%
  2. 2Auto- en Motorrijschool "Peeters"49 eerste examens63%
  3. 2Rijschool PB41 eerste examens63%
  4. 4Autorijschool Harrie Willemse25 eerste examens60%
  5. 5Rijschooldirect56 eerste examens50%
  6. 6Toufik29 eerste examens38%
  7. 6Rijschool Connect26 eerste examens38%
  8. 8Rijschool Mondial22 eerste examens36%
  9. 9DriveExpress104 eerste examens31%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (12 rijscholen in Venray hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Venray

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.