Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Vuren

Rijschool Vuren: CBR-cijfers en reviews

De rijschool in Vuren (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

1rijschool
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Vuren)
50%landelijk gemiddelde
Een boerderij in Vuren op een oude foto: alle rijscholen in Vuren op een rij
Foto: G.Th. Delemarre, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Vuren

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Vuren. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Vuren vergelijken

1 rijschool voor auto in Vuren · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool TK 40% 53% 106 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Vuren (2026)

De autorijschool in Vuren met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Vuren (40%).

  1. 1Rijschool TK60 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Vuren in cijfers

Rijscholen
1
Geslaagd 1e examen (auto)
40%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
70%
landelijk 50% · 46 herexamens
Inwoners
2.240
4,5 rijscholen per 10.000
17-jarigen
653
gemeente West Betuwe (CBS)

Per rijbewijs in Vuren

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Vuren.

  • Auto1 rijschool · 106 examens · onder landelijk
    40%landelijk 50%
  • Motor1 rijschool · 18 examens · boven landelijk
    87%landelijk 74%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Vuren kiezen

In Vuren geeft één autorijschool les volgens het CBR. De leerlingen deden samen 60 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 40% slaagde in één keer. Dat is onder het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Rijles in Vuren: de plaats in cijfers

In Vuren wonen ongeveer 2.240 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 2.240 inwoners in de plaats.

In de gemeente West Betuwe wonen 653 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Gelderland heeft 67,5% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Vuren heeft een huishouden gemiddeld 1,26 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 0,5 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Vuren

De meeste leerlingen van rijscholen in Vuren doen examen bij Examencentrum Schelluinen/Gorinchem, hemelsbreed 8 km. Daar slaagde 41% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 49%).

Motor, scooter en meer in Vuren

Naast autorijles kun je in Vuren terecht voor motor (1 rijschool, 87% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Vuren

Hoeveel rijscholen zijn er in Vuren?

Het CBR telt in Vuren 1 rijschool.

Hoeveel leerlingen slagen in Vuren in één keer?

Bij de autorijscholen in Vuren slaagde gemiddeld 40% bij het eerste praktijkexamen (60 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 53%.

Welke autorijschool in Vuren heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool TK het hoogst met 40% (60 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Vuren?

De meeste leerlingen uit Vuren doen examen bij CBR-examencentrum Schelluinen/Gorinchem, hemelsbreed 8 km.

Kan ik in Vuren rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Vuren geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Vuren?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Vuren

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.