Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Gorinchem

Rijschool Gorinchem: alle 23 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Gorinchem (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

23rijscholen
40%geslaagd 1e examen auto (gem. Gorinchem)
50%landelijk gemiddelde
Het verkeersknooppunt bij Gorinchem van bovenaf: vergelijk de rijscholen in Gorinchem
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Gorinchem

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Gorinchem. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Gorinchem vergelijken

23 rijscholen voor auto in Gorinchem · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
De Rijonderwijzers.nl 35% 37% 1.356 examens –
Autorijschool Martin Apoll 50% 56% 486 examens –
Autorijschool Gulpinar 37% 43% 115 examens –
Autorijschool Koen Meurs 29% 43% 77 examens –
RIJZEKER 31% 38% 73 examens –
Rijschool J.S. 50% 52% 71 examens –
RijbeGijs 49% 48% 71 examens –
Autorijschool Adamakis 26% 43% 68 examens –
R.Peltenburg Rijopleidingen 59% 60% 62 examens –
Rijschool Stefan Vos 24% 41% 59 examens –

Toon alle 23 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Gorinchem (2026)

De 10 autorijscholen in Gorinchem waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 14 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Gorinchem (40%).

  1. 1R.Peltenburg Rijopleidingen39 eerste examens59%
  2. 2Rijschool Time 2 Learn21 eerste examens57%
  3. 3Esar Autorijschool32 eerste examens56%
  4. 4Autorijschool Martin Apoll260 eerste examens50%
  5. 4Rijschool J.S.38 eerste examens50%
  6. 4ASMO Rijopleidingen30 eerste examens50%
  7. 7RijbeGijs37 eerste examens49%
  8. 8Noorderveen Verkeersopleidingen B.V.25 eerste examens40%
  9. 9Autorijschool Gulpinar52 eerste examens37%
  10. 10De Rijonderwijzers.nl578 eerste examens35%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in Gorinchem hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Gorinchem

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.