Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Warnsveld

Rijschool Warnsveld: alle 5 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Warnsveld (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

5rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Warnsveld)
50%landelijk gemiddelde
Een boerderij in Warnsveld op een oude foto: alle rijscholen in Warnsveld op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Warnsveld

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Warnsveld. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Warnsveld vergelijken

5 rijscholen voor auto in Warnsveld · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Mitch 64% 69% 113 examens –
V.O.F. Verkeersschool Voskamp 72% 71% 84 examens –
E. van den Oudenalder 63% 59% 75 examens –
Rijschool Kalkhoven 32% 43% 61 examens –
Autorijschool Ilonka Van Perlo 43% 38% 53 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Warnsveld (2026)

De 5 autorijscholen in Warnsveld waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Warnsveld (59%).

  1. 1V.O.F. Verkeersschool Voskamp58 eerste examens72%
  2. 2Rijschool Mitch72 eerste examens64%
  3. 3E. van den Oudenalder38 eerste examens63%
  4. 4Autorijschool Ilonka Van Perlo21 eerste examens43%
  5. 5Rijschool Kalkhoven31 eerste examens32%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Warnsveld

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.