Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Zutphen

Rijschool Zutphen: alle 14 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Zutphen (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

14rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Zutphen)
50%landelijk gemiddelde
De Walburgiskerk in Zutphen: alle rijscholen in Zutphen op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Zutphen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Zutphen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Zutphen vergelijken

14 rijscholen voor auto in Zutphen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Garant Rijbewijs NL 37% 47% 97 examens ★ 5,0 (1)
MD-Rijschool 38% 42% 67 examens –
Rijschool Luuk Bouman 50% 57% 60 examens –
Rijschool Talent 42% 43% 56 examens ★ 5,0 (2)
Car les 46% 64% 45 examens –
Veilig Rijden 63% 66% 44 examens ★ 5,0 (2)
Besterijles.nl/Zutphen 69% 74% 42 examens –
Rijschool Ronald Hol 24% 31% 39 examens –
Rijschool Rij Bewust 41% 58% 33 examens ★ 5,0 (2)
Verkeersschool RijSmart 25% 31% 29 examens –

Toon alle 14 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Zutphen (2026)

De 7 autorijscholen in Zutphen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Zutphen (47%).

  1. 1Besterijles.nl/Zutphen29 eerste examens69%
  2. 2Veilig Rijden27 eerste examens63%
  3. 3Rijschool Luuk Bouman30 eerste examens50%
  4. 4Car les26 eerste examens46%
  5. 5Rijschool Talent24 eerste examens42%
  6. 6MD-Rijschool29 eerste examens38%
  7. 7Garant Rijbewijs NL43 eerste examens37%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (7 rijscholen in Zutphen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Zutphen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.