Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Wijlre

Rijschool Wijlre: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Wijlre (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Wijlre)
50%landelijk gemiddelde
Het heuvellandschap bij Wijlre: vergelijk de rijscholen in Wijlre
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Wijlre

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Wijlre. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Wijlre vergelijken

3 rijscholen voor auto in Wijlre · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
AL KHALED Autorijschool 17% 30% 96 examens –
Moonen verkeersopleidingen en trainingen 70% 69% 52 examens –
A79 Wheels in motion rijopleidingen 38% 56% 25 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Wijlre (2026)

De 2 autorijscholen in Wijlre waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Wijlre (47%).

  1. 1Moonen verkeersopleidingen en trainingen37 eerste examens70%
  2. 2AL KHALED Autorijschool23 eerste examens17%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Wijlre hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Wijlre

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.