Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Winschoten

Rijschool Winschoten: alle 12 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Winschoten (Groningen) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

12rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Winschoten)
50%landelijk gemiddelde
Een kunstwerk langs de weg in Winschoten: vergelijk de rijscholen in Winschoten
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Winschoten

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Winschoten. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Winschoten vergelijken

12 rijscholen voor auto in Winschoten · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Alrawi 41% 45% 260 examens –
Verkeersschool Schuringa B.V. 52% 54% 191 examens –
ZDZD 39% 42% 186 examens –
ASAP BV 28% 43% 86 examens –
Rijschool Avance Oost-Groningen 47% 57% 63 examens –
Autorijschool Kevin Beckerleg 52% 50% 58 examens –
Rijschool Edwin Hillenga 49% 59% 58 examens –
Rijschool Hayk 55% 65% 55 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool RijGoedWeg 76% 77% 39 examens –
Verkeersschool Marisa 31% 36% 36 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 12 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Winschoten (2026)

De 9 autorijscholen in Winschoten waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Winschoten (47%).

  1. 1Rijschool RijGoedWeg29 eerste examens76%
  2. 2Rijschool Hayk29 eerste examens55%
  3. 3Verkeersschool Schuringa B.V.95 eerste examens52%
  4. 3Autorijschool Kevin Beckerleg27 eerste examens52%
  5. 5Rijschool Edwin Hillenga39 eerste examens49%
  6. 6Rijschool Avance Oost-Groningen36 eerste examens47%
  7. 7Alrawi102 eerste examens41%
  8. 8ZDZD77 eerste examens39%
  9. 9ASAP BV32 eerste examens28%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Winschoten hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Winschoten

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.