Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Zeist

Rijschool Zeist: alle 34 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Zeist (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

34rijscholen
43%geslaagd 1e examen auto (gem. Zeist)
50%landelijk gemiddelde
Besneeuwde bossen bij Zeist, waar je de rijscholen in Zeist kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Zeist

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Zeist. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Zeist vergelijken

34 rijscholen voor auto in Zeist · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool E. van Drie B.V. 47% 53% 373 examens –
Rawa-I 15% 20% 174 examens –
Edwin Broers 25% 32% 137 examens –
Autorijschool Interactie 23% 23% 129 examens –
Autorijschool Rabia 47% 43% 122 examens –
Rijschool Paul de Jongh 45% 39% 114 examens –
Autorijschool Omary 37% 43% 96 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Mil 56% 58% 92 examens –
E.J. de Kruijf Autorijschool 39% 44% 68 examens –
AutoRijschool Relax 75% 72% 58 examens –

Toon alle 34 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Zeist (2026)

De 10 autorijscholen in Zeist waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 15 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Zeist (43%).

  1. 1AutoRijschool Relax36 eerste examens75%
  2. 2Rijschool Vernout27 eerste examens67%
  3. 3Rijschool Mil36 eerste examens56%
  4. 4Autorijschool Primera26 eerste examens54%
  5. 5Rijschool Midland26 eerste examens50%
  6. 5Rijschool Ella22 eerste examens50%
  7. 7Verkeersschool E. van Drie B.V.182 eerste examens47%
  8. 7Autorijschool Rabia36 eerste examens47%
  9. 9Rijschool Paul de Jongh44 eerste examens45%
  10. 10E.J. de Kruijf Autorijschool23 eerste examens39%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (19 rijscholen in Zeist hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Zeist

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.