Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Zevenhuizen

Rijschool Zevenhuizen: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Zevenhuizen (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
59%geslaagd 1e examen auto (gem. Zevenhuizen)
50%landelijk gemiddelde
Een kerk in Bleiswijk, vlak bij Zevenhuizen: alle rijscholen in Zevenhuizen op een rij
Foto: Gerard Dukker, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Zevenhuizen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Zevenhuizen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Zevenhuizen vergelijken

6 rijscholen voor auto in Zevenhuizen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Helder ZH 52% 58% 59 examens ★ 5,0 (2)
WIEMA Rijschool 54% 56% 52 examens –
Autorijschool Manuel de Boer 66% 68% 47 examens –
Verkeersacademie Christian 62% 59% 39 examens –
Rijschool t10n – 57% 14 examens –
Verkeersschool Dani – 25% 4 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Zevenhuizen (2026)

De 4 autorijscholen in Zevenhuizen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Zevenhuizen (59%).

  1. 1Autorijschool Manuel de Boer32 eerste examens66%
  2. 2Verkeersacademie Christian26 eerste examens62%
  3. 3WIEMA Rijschool26 eerste examens54%
  4. 4Rijschool Helder ZH27 eerste examens52%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Zevenhuizen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Zevenhuizen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.