Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Berkel en Rodenrijs

Rijschool Berkel en Rodenrijs: alle 20 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Berkel en Rodenrijs (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

20rijscholen
34%geslaagd 1e examen auto (gem. Berkel en Rodenrijs)
50%landelijk gemiddelde
De Klapwijkse Vaart in Berkel en Rodenrijs: alle rijscholen in Berkel en Rodenrijs op een rij
Foto: Marcel Douwe Dekker, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Berkel en Rodenrijs

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Berkel en Rodenrijs. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Berkel en Rodenrijs vergelijken

20 rijscholen voor auto in Berkel en Rodenrijs · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Diosa 26% 35% 1.819 examens ★ 5,0 (2)
FM Overbetuwe 31% 35% 225 examens –
Autorijschool Veenstra 47% 56% 207 examens –
Autorijschool Euro Drive 44% 49% 97 examens ★ 5,0 (1)
rijschool Freelance 49% 49% 78 examens –
Rijschool Rodenrijs 5% 23% 75 examens –
Autorijschool 3B 69% 66% 62 examens ★ 5,0 (2)
SH Drive 18% 30% 60 examens –
Rijschool Lopes – 47% 55 examens –
Noura Rijschool 18% 22% 51 examens –

Toon alle 20 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Berkel en Rodenrijs (2026)

De 8 autorijscholen in Berkel en Rodenrijs waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Berkel en Rodenrijs (34%).

  1. 1Autorijschool 3B39 eerste examens69%
  2. 2Autorijschool M. Graafland23 eerste examens57%
  3. 3rijschool Freelance39 eerste examens49%
  4. 4Autorijschool Veenstra104 eerste examens47%
  5. 5Autorijschool Euro Drive57 eerste examens44%
  6. 6FM Overbetuwe67 eerste examens31%
  7. 7Verkeersschool Diosa570 eerste examens26%
  8. 8SH Drive22 eerste examens18%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (12 rijscholen in Berkel en Rodenrijs hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Berkel en Rodenrijs

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.