Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Aalsmeer

Rijschool Aalsmeer: alle 11 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Aalsmeer (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

11rijscholen
60%geslaagd 1e examen auto (gem. Aalsmeer)
50%landelijk gemiddelde
De watertoren van Aalsmeer aan het water: vergelijk de rijscholen in Aalsmeer
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Aalsmeer

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Aalsmeer. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Aalsmeer vergelijken

10 rijscholen voor auto in Aalsmeer · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Bob Postmus 40% 45% 75 examens –
Autorijschool Jori 65% 66% 71 examens –
Rijschool Aelsmeer 63% 56% 70 examens –
Autorijschool 10 64% 64% 70 examens –
Autorijschool Dakar 65% 65% 57 examens –
Rijschool Westeinder 77% 72% 25 examens –
Verkeersschool Pita – 47% 15 examens –
Rijschool Lydia – 56% 9 examens –
Rijparadijs – 14% 7 examens –
Verkeersschool vd Laan – 17% 6 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Aalsmeer (2026)

De 5 autorijscholen in Aalsmeer waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Aalsmeer (60%).

  1. 1Autorijschool Dakar37 eerste examens65%
  2. 1Autorijschool Jori34 eerste examens65%
  3. 3Autorijschool 1039 eerste examens64%
  4. 4Rijschool Aelsmeer41 eerste examens63%
  5. 5Bob Postmus40 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Aalsmeer hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Aalsmeer

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.