Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Amstelveen

Rijschool Amstelveen: alle 21 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Amstelveen (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

21rijscholen
47%geslaagd 1e examen auto (gem. Amstelveen)
50%landelijk gemiddelde
Een bruggetje in de polder bij Amstelveen: rijscholen in Amstelveen vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Amstelveen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Amstelveen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Amstelveen vergelijken

21 rijscholen voor auto in Amstelveen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Green 39% 46% 669 examens ★ 4,5 (2)
Rijschool Stuivenvolt 54% 60% 203 examens ★ 4,5 (2)
Auto- en Motorrijschool Hippe Amstelveen 52% 59% 191 examens –
Rijschool PIM VALKEN 55% 52% 65 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Silvia 45% 48% 64 examens –
Safe Wheels 41% 50% 64 examens –
Go Rijden 53% 50% 60 examens –
Rijbewijsje 54% 57% 51 examens –
Rijschool Edwin van Gorkum 77% 73% 37 examens –
Rijschool M.E.T 48% 57% 35 examens –

Toon alle 21 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Amstelveen (2026)

De 10 autorijscholen in Amstelveen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Amstelveen (47%).

  1. 1Rijschool Edwin van Gorkum26 eerste examens77%
  2. 2Rijschool PIM VALKEN33 eerste examens55%
  3. 3Rijschool Stuivenvolt115 eerste examens54%
  4. 3Rijbewijsje26 eerste examens54%
  5. 5Go Rijden30 eerste examens53%
  6. 6Auto- en Motorrijschool Hippe Amstelveen102 eerste examens52%
  7. 7Rijschool M.E.T21 eerste examens48%
  8. 8Rijschool Silvia31 eerste examens45%
  9. 9Safe Wheels29 eerste examens41%
  10. 10Rijschool Green331 eerste examens39%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (11 rijscholen in Amstelveen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Amstelveen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.