Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Badhoevedorp

Rijschool Badhoevedorp: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Badhoevedorp (Noord-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
49%geslaagd 1e examen auto (gem. Badhoevedorp)
50%landelijk gemiddelde
Een weg bij Badhoevedorp: alle rijscholen in Badhoevedorp op een rij
Foto: Han Jongeneel, Wikimedia Commons, CC BY 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Badhoevedorp

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Badhoevedorp. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Badhoevedorp vergelijken

6 rijscholen voor auto in Badhoevedorp · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Driven 35% 35% 69 examens –
Autorijschool Mahjouba 36% 47% 32 examens –
Rijschool Gerritsen 59% 65% 31 examens –
SH Gabriël 83% 88% 16 examens –
Autorijschool Kaya – 80% 5 examens –
Rijschool Rij-Masters – 0% 2 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Badhoevedorp (2026)

De autorijschool in Badhoevedorp met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Badhoevedorp (49%).

  1. 1Rijschool Driven31 eerste examens35%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Badhoevedorp hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Badhoevedorp

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.