Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Culemborg

Rijschool Culemborg: alle 12 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Culemborg (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

12rijscholen
50%geslaagd 1e examen auto (gem. Culemborg)
50%landelijk gemiddelde
De spoorbrug over de Lek bij Culemborg: rijscholen in Culemborg vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Culemborg

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Culemborg. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Culemborg vergelijken

12 rijscholen voor auto in Culemborg · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Traffic 40% 50% 127 examens –
Autorijschool Abdel 41% 45% 121 examens –
Rijschool Michel Bakker 58% 57% 103 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Kroescontrol 54% 63% 65 examens –
Rijschool Culemborg 50% 51% 47 examens –
Rijschool Veldhuijzen 64% 68% 47 examens –
Verkeersschool Ruark van Dijken 50% 56% 43 examens –
Rijschool Edwin Vink 31% 43% 28 examens –
Autorijschool Amigo – 37% 27 examens –
Wegwijs Verkeersopleidingen 25% 42% 26 examens –

Toon alle 12 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Culemborg (2026)

De 7 autorijscholen in Culemborg waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Culemborg (50%).

  1. 1Rijschool Veldhuijzen28 eerste examens64%
  2. 2Rijschool Michel Bakker55 eerste examens58%
  3. 3Rijschool Kroescontrol37 eerste examens54%
  4. 4Rijschool Culemborg22 eerste examens50%
  5. 4Verkeersschool Ruark van Dijken22 eerste examens50%
  6. 6Autorijschool Abdel54 eerste examens41%
  7. 7Autorijschool Traffic55 eerste examens40%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Culemborg hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Culemborg

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.