Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Hoef en Haag

Rijschool Hoef en Haag: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Hoef en Haag (Utrecht) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Hoef en Haag)
50%landelijk gemiddelde
De Hagesteinseplas bij Hoef en Haag: vergelijk de rijscholen in Hoef en Haag
Foto: Jan dijkstra, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Hoef en Haag

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Hoef en Haag. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Hoef en Haag vergelijken

4 rijscholen voor auto in Hoef en Haag · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Just do It 51% 49% 76 examens –
Asiya Rijopleiding 53% 56% 32 examens –
ALM Verkeersopleidingen – 20% 15 examens –
Autorijless – 29% 14 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Hoef en Haag (2026)

De autorijschool in Hoef en Haag met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Hoef en Haag (52%).

  1. 1Autorijschool Just do It41 eerste examens51%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (3 rijscholen in Hoef en Haag hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Hoef en Haag

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.