Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Deil

Rijschool Deil: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Deil (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
69%geslaagd 1e examen auto (gem. Deil)
50%landelijk gemiddelde
Een molen aan het water bij Deil: vergelijk de rijscholen in Deil
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Deil

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Deil. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Deil vergelijken

2 rijscholen voor auto in Deil · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool BegeLeiden 69% 66% 85 examens –
Yo let's go – 9% 34 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Deil (2026)

De autorijschool in Deil met genoeg examens voor de ranglijst. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Deil (69%).

  1. 1Rijschool BegeLeiden61 eerste examens69%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Deil hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Deil in cijfers

Rijscholen
3
waarvan 2 voor auto
Geslaagd 1e examen (auto)
69%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
32%
landelijk 50% · 50 herexamens
Inwoners
2.040
14,7 rijscholen per 10.000
17-jarigen
653
gemeente West Betuwe (CBS)

Per rijbewijs in Deil

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Deil.

  • Auto2 rijscholen · 119 examens · boven landelijk
    69%landelijk 50%
  • Motor1 rijschool · 18 examens · boven landelijk
    100%landelijk 74%

Verloop slagingspercentage Deil

  • Gemiddelde Deil
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarDeilLandelijkExamens
2025/2662%50%69
2024/2572%50%68
2023/2467%52%58
2022/2371%52%63

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Deil kiezen

Het CBR telt in Deil 2 autorijscholen. Hun leerlingen deden samen 69 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 69% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Rijles in Deil: de plaats in cijfers

In Deil wonen ongeveer 2.040 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 680 inwoners in de plaats.

De gemeente West Betuwe telt 653 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Gelderland heeft 67,5% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Deil heeft een huishouden gemiddeld 1,28 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 0,8 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Deil

De meeste leerlingen van rijscholen in Deil doen examen bij Examencentrum Utrecht, hemelsbreed 28 km. Daar slaagde 69% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 49%).

Motor, scooter en meer in Deil

Naast autorijles kun je in Deil terecht voor motor (1 rijschool, 100% in één keer geslaagd). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Deil

Hoeveel autorijscholen zijn er in Deil?

Het CBR telt in Deil 3 rijscholen, waarvan 2 autorijscholen.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Deil?

Bij de autorijscholen in Deil slaagde gemiddeld 69% bij het eerste praktijkexamen (69 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 50%.

Wat is de beste rijschool in Deil?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool BegeLeiden het hoogst met 69% (61 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Deil?

De meeste leerlingen uit Deil doen examen bij CBR-examencentrum Utrecht, hemelsbreed 28 km.

Kan ik in Deil rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Deil geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Deil?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met onze rekenhulp.

Hoe vraag ik een gratis proefles aan?

Ja, je vraagt een gratis proefles aanvragen aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Deil

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.