Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Delft

Rijschool Delft: alle 34 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Delft (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

34rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Delft)
50%landelijk gemiddelde
Een gracht met de Nieuwe Kerk in Delft, waar je de rijscholen in Delft kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Delft

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Delft. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Delft vergelijken

33 rijscholen voor auto in Delft · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Adrian 60% 62% 382 examens –
Tamim Rijschool 29% 35% 136 examens –
Rijschool Delfin VOF 41% 44% 123 examens –
Verkeersschool Yello 37% 20% 120 examens ★ 2,3 (3)
Rijschool Harma 27% 39% 61 examens –
Autorijschool Roady 47% 54% 57 examens –
Rijschool On Track 53% 50% 54 examens –
015 Rijopleidingen 64% 66% 53 examens –
AlABBAS RIJSCHOOL 21% 31% 51 examens –
Autorijschool Ohm 40% 39% 51 examens –

Toon alle 33 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Delft (2026)

De 9 autorijscholen in Delft waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Delft (52%).

  1. 1015 Rijopleidingen33 eerste examens64%
  2. 2Verkeersschool Adrian239 eerste examens60%
  3. 3Rijschool On Track30 eerste examens53%
  4. 4Rijschool Onno Dap25 eerste examens48%
  5. 5Autorijschool Roady30 eerste examens47%
  6. 6Rijschool Delfin VOF61 eerste examens41%
  7. 7Verkeersschool Yello30 eerste examens37%
  8. 8Tamim Rijschool52 eerste examens29%
  9. 9Rijschool Harma22 eerste examens27%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (24 rijscholen in Delft hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Delft

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.