Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Rijswijk

Rijschool Rijswijk: alle 16 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Rijswijk (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

16rijscholen
41%geslaagd 1e examen auto (gem. Rijswijk)
50%landelijk gemiddelde
Een kantoorgebouw in Rijswijk: vergelijk de rijscholen in Rijswijk
Foto: Choinowski, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Rijswijk

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Rijswijk. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Rijswijk vergelijken

16 rijscholen voor auto in Rijswijk · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
GROW with de Kleijnen 45% 47% 1.600 examens –
Rijschool Hero 41% 43% 365 examens –
Smart Driving Rijschool 30% 31% 262 examens –
Rij academie Ario B.V. 45% 41% 236 examens –
Rijschool Lane Assist 26% 27% 115 examens –
Rijschool van A tot Z 28% 36% 106 examens ★ 1,0 (1)
Autorijschool Ross 33% 37% 83 examens –
HSN opleidingen 36% 46% 69 examens –
Doxa Opleidingen 36% 29% 66 examens –
Rijschool Laari 8% 29% 63 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Rijswijk (2026)

De 10 autorijscholen in Rijswijk waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Rijswijk (41%).

  1. 1GROW with de Kleijnen756 eerste examens45%
  2. 1Rij academie Ario B.V.88 eerste examens45%
  3. 3Stip Nederland B.V.24 eerste examens42%
  4. 4Rijschool Hero207 eerste examens41%
  5. 5Doxa Opleidingen28 eerste examens36%
  6. 5HSN opleidingen22 eerste examens36%
  7. 7Autorijschool Ross33 eerste examens33%
  8. 8Smart Driving Rijschool113 eerste examens30%
  9. 9Rijschool van A tot Z36 eerste examens28%
  10. 10Rijschool Lane Assist31 eerste examens26%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (6 rijscholen in Rijswijk hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Rijswijk

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.