Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Nootdorp

Rijschool Nootdorp: alle 17 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Nootdorp (Zuid-Holland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

17rijscholen
52%geslaagd 1e examen auto (gem. Nootdorp)
50%landelijk gemiddelde
Een huisje met een groene gevel in Nootdorp: alle rijscholen in Nootdorp op een rij
Foto: Nanda Sluijsmans from Den Haag, Nederland, Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Nootdorp

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Nootdorp. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Nootdorp vergelijken

16 rijscholen voor auto in Nootdorp · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool Perfectie 52% 57% 256 examens –
Rijschool "Veldkamp" 47% 52% 190 examens –
Askin Rijschool 25% 23% 179 examens –
4-Sure 80% 80% 112 examens –
Rijschool Vreugdenhil 57% 52% 93 examens –
Chrisvan 33% 40% 72 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool Klavier 21% 33% 70 examens –
Rijschool Ypenburg 56% 59% 49 examens –
Rijschool Carrière – 30% 47 examens –
De rijles juf 63% 66% 32 examens –

Toon alle 16 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Nootdorp (2026)

De 7 autorijscholen in Nootdorp waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Nootdorp (52%).

  1. 14-Sure88 eerste examens80%
  2. 2Rijschool Vreugdenhil42 eerste examens57%
  3. 3Rijschool Ypenburg32 eerste examens56%
  4. 4Autorijschool Perfectie132 eerste examens52%
  5. 5Rijschool "Veldkamp"103 eerste examens47%
  6. 6Chrisvan30 eerste examens33%
  7. 7Askin Rijschool48 eerste examens25%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (9 rijscholen in Nootdorp hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Nootdorp

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.