Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Didam

Rijschool Didam: alle 3 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Didam (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

3rijscholen
64%geslaagd 1e examen auto (gem. Didam)
50%landelijk gemiddelde
Een straat in Didam: vergelijk de rijscholen in Didam
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Didam

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Didam. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Didam vergelijken

3 rijscholen voor auto in Didam · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Strada 56% 56% 129 examens –
Autorijschool Eppie 83% 86% 28 examens –
Edwin de Kinkelaar Verkeersschool 77% 81% 16 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Didam (2026)

De 2 autorijscholen in Didam waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Didam (64%).

  1. 1Autorijschool Eppie23 eerste examens83%
  2. 2Verkeersschool Strada72 eerste examens56%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Didam hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Didam in cijfers

Rijscholen
3
Geslaagd 1e examen (auto)
64%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
62%
landelijk 50% · 65 herexamens
Inwoners
17.700
1,7 rijscholen per 10.000
17-jarigen
380
gemeente Montferland (CBS)

Per rijbewijs in Didam

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Didam.

  • Auto3 rijscholen · 173 examens · boven landelijk
    64%landelijk 50%
  • Aanhanger1 rijschool · 6 examens
    –te weinig examens

Verloop slagingspercentage Didam

  • Gemiddelde Didam
  • Landelijk gemiddelde
Toon de cijfers per jaar
JaarDidamLandelijkExamens
2025/2664%50%108
2024/2558%50%122
2023/2469%52%114
2022/2362%52%125
2021/2269%53%124
2020/2154%53%84
2019/2055%51%58
2018/1957%49%102
2017/1853%50%74

Bron: CBR en CBR open data · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Didam kiezen

Zoek je een autorijschool in Didam? Het CBR noemt er 3. Hun leerlingen deden samen 108 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 64% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Kijk bij het kiezen vooral naar het percentage bij het eerste examen én naar het aantal examens: een hoog percentage over veel examens zegt meer dan over een handvol.

Rijles in Didam: de plaats in cijfers

In Didam wonen ongeveer 17.700 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 5.900 inwoners in de plaats.

In de gemeente Montferland wonen 380 jongeren van 17 jaar (CBS, 2026): de leeftijd waarop je met rijles mag beginnen.

In Gelderland heeft 67,5% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Didam heeft een huishouden gemiddeld 1,19 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,0 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Didam

De meeste leerlingen van rijscholen in Didam doen examen bij Examencentrum Doetinchem, hemelsbreed 12 km. Daar slaagde 70% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 56%). Ook Examencentrum Arnhem (18 km) worden veel gebruikt.

Motor, scooter en meer in Didam

Naast autorijles kun je in Didam terecht voor aanhanger (1 rijschool). Kies het rijbewijs in de tabbladen bij de lijst.

Veelgestelde vragen over rijscholen in Didam

Hoeveel autorijscholen zijn er in Didam?

Het CBR telt in Didam 3 rijscholen.

Wat is het slagingspercentage van rijscholen in Didam?

Bij de autorijscholen in Didam slaagde gemiddeld 64% bij het eerste praktijkexamen (108 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 63%.

Wat is de beste rijschool in Didam?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Autorijschool Eppie het hoogst met 83% (23 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Didam?

De meeste leerlingen uit Didam doen examen bij CBR-examencentrum Doetinchem, hemelsbreed 12 km.

Kan ik in Didam rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Didam geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Didam?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de rekenhulp voor je rijbewijs.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis proefles aanvragen aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Didam

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.