Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Dronten

Rijschool Dronten: alle 13 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Dronten (Flevoland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

13rijscholen
44%geslaagd 1e examen auto (gem. Dronten)
50%landelijk gemiddelde
Een tulpenveld bij Dronten: vergelijk de rijscholen in Dronten
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Dronten

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Dronten. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Dronten vergelijken

12 rijscholen voor auto in Dronten · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Ritsema 42% 47% 213 examens ★ 5,0 (1)
START&RIJDEN 37% 32% 190 examens –
Rijschool Rij-B-Wijs 26% 43% 117 examens –
Autorijschool Brinkert 13% 26% 106 examens –
Autorijschool John Breet 71% 68% 82 examens –
Rijschool Marcel 48% 59% 59 examens –
MRG Rijschool 55% 43% 44 examens –
Rijschool Flame 53% 46% 26 examens –
Rijschool ZKR 69% 58% 24 examens –
Rijschool 4 me – 31% 16 examens –

Toon alle 12 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Dronten (2026)

De 7 autorijscholen in Dronten waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Dronten (44%).

  1. 1Autorijschool John Breet52 eerste examens71%
  2. 2MRG Rijschool20 eerste examens55%
  3. 3Rijschool Marcel27 eerste examens48%
  4. 4Rijschool Ritsema110 eerste examens42%
  5. 5START&RIJDEN65 eerste examens37%
  6. 6Rijschool Rij-B-Wijs38 eerste examens26%
  7. 7Autorijschool Brinkert32 eerste examens13%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (5 rijscholen in Dronten hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Dronten

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.