Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Kampen

Rijschool Kampen: alle 6 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Kampen (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

6rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Kampen)
50%landelijk gemiddelde
Het stadsgezicht van Kampen met kerk en stadspoort, waar je de rijscholen in Kampen kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Kampen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Kampen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Kampen vergelijken

6 rijscholen voor auto in Kampen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Arena 47% 48% 417 examens –
Autorijschool De Krosse 42% 44% 358 examens –
Rij bij JP 75% 66% 70 examens ★ 5,0 (1)
Les Bij Willeke 70% 72% 32 examens –
Autorijschool Jos Post 67% 67% 30 examens –
Rijschool Gerard Poker – 33% 3 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Kampen (2026)

De 4 autorijscholen in Kampen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Kampen (51%).

  1. 1Rij bij JP44 eerste examens75%
  2. 2Les Bij Willeke23 eerste examens70%
  3. 3Rijschool Arena178 eerste examens47%
  4. 4Autorijschool De Krosse133 eerste examens42%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (2 rijscholen in Kampen hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Kampen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.