Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Oldebroek

Rijschool Oldebroek: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Oldebroek (Gelderland) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
42%geslaagd 1e examen auto (gem. Oldebroek)
50%landelijk gemiddelde
Het stationsbord van Legerplaats Oldebroek, waar je de rijscholen in Oldebroek kunt vergelijken
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Oldebroek

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Oldebroek. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Oldebroek vergelijken

2 rijscholen voor auto in Oldebroek · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool A. Hendriks 49% 49% 187 examens –
Autorijschool Perspectief 34% 43% 153 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Oldebroek (2026)

De 2 autorijscholen in Oldebroek waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Oldebroek (42%).

  1. 1Rijschool A. Hendriks86 eerste examens49%
  2. 2Autorijschool Perspectief71 eerste examens34%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Oldebroek

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.