Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Geldrop

Rijschool Geldrop: alle 12 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Geldrop (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

12rijscholen
64%geslaagd 1e examen auto (gem. Geldrop)
50%landelijk gemiddelde
Het centrum van Geldrop: rijscholen in Geldrop vergelijken
Foto: G.Lanting, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Geldrop

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Geldrop. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Geldrop vergelijken

12 rijscholen voor auto in Geldrop · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Autorijschool S. Kosar 61% 61% 325 examens ★ 5,0 (1)
Auto- en Motorrijschool Mario Smulders 76% 76% 84 examens –
Rijschool Orhan Kurtoglu 67% 63% 78 examens –
Top one 360 49% 42% 73 examens –
Autorijschool Elsenaar 63% 69% 61 examens –
De Rijbewijs School Paul Smulders 67% 69% 49 examens –
Alberto 60% 52% 31 examens –
Rijschool Waymaker 59% 59% 22 examens –
Autorijschool Bas Metten V.O.F. 87% 89% 19 examens –
Autorijschool Gijsen – 62% 13 examens –

Toon alle 12 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Geldrop (2026)

De 6 autorijscholen in Geldrop waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Geldrop (64%).

  1. 1Auto- en Motorrijschool Mario Smulders66 eerste examens76%
  2. 2Rijschool Orhan Kurtoglu49 eerste examens67%
  3. 2De Rijbewijs School Paul Smulders36 eerste examens67%
  4. 4Autorijschool Elsenaar40 eerste examens63%
  5. 5Autorijschool S. Kosar179 eerste examens61%
  6. 6Top one 36035 eerste examens49%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (6 rijscholen in Geldrop hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Geldrop

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.