Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Mierlo

Rijschool Mierlo: alle 10 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Mierlo (Noord-Brabant) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

10rijscholen
65%geslaagd 1e examen auto (gem. Mierlo)
50%landelijk gemiddelde
De bibliotheek van Mierlo, waar je de rijscholen in Mierlo kunt vergelijken
Foto: G.Lanting, Wikimedia Commons, CC BY-SA 3.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Mierlo

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Mierlo. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Mierlo vergelijken

9 rijscholen voor auto in Mierlo · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Verstappen 23% 32% 62 examens –
Autorijschool @Jos 68% 66% 56 examens –
M. van Groningen Rijopleidingen 65% 66% 44 examens –
Autorijschool Maarten Duffhuis 85% 86% 37 examens –
Rijschool Dennis van Schijndel 61% 66% 35 examens –
Autorijschool Gerard Smits 70% 75% 32 examens –
Autorijschool-VOS 75% 78% 27 examens –
rijles-mierlo.nl 65% 67% 24 examens –
Autorijschool Brabander – 80% 5 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Mierlo (2026)

De 8 autorijscholen in Mierlo waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Mierlo (65%).

  1. 1Autorijschool Maarten Duffhuis33 eerste examens85%
  2. 2Autorijschool-VOS20 eerste examens75%
  3. 3Autorijschool Gerard Smits23 eerste examens70%
  4. 4Autorijschool @Jos37 eerste examens68%
  5. 5M. van Groningen Rijopleidingen26 eerste examens65%
  6. 5rijles-mierlo.nl20 eerste examens65%
  7. 7Rijschool Dennis van Schijndel23 eerste examens61%
  8. 8Rijschool Verstappen22 eerste examens23%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (1 rijschool in Mierlo hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Mierlo

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.