Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Enschede

Rijschool Enschede: alle 47 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Enschede (Overijssel) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

47rijscholen
51%geslaagd 1e examen auto (gem. Enschede)
50%landelijk gemiddelde
Een kunstwerk in Enschede: alle rijscholen in Enschede op een rij
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Enschede

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Enschede. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Enschede vergelijken

46 rijscholen voor auto in Enschede · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Verkeersschool Brünen B.V. 55% 56% 1.238 examens ★ 5,0 (1)
Verkeersschool Olav Fijen 62% 62% 1.041 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool H3 32% 38% 281 examens –
Rijschool Leer Rijden 053 27% 35% 167 examens ★ 5,0 (1)
Rijschool 2Broers 54% 56% 166 examens –
Rijschool Highfive 33% 39% 155 examens –
Rijschool Said 7% 23% 131 examens –
Verkeersschool Drive-Easy 45% 52% 128 examens –
Autorijschool Rij Veilig 17% 26% 106 examens –
Homeijer A. 34% 35% 100 examens ★ 5,0 (1)

Toon alle 46 rijscholen →

Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Enschede (2026)

De 10 autorijscholen in Enschede waar de meeste leerlingen in één keer slagen (van 27 met genoeg examens). Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Enschede (51%).

  1. 1Aanhangerrijschool Wilfried Wekking22 eerste examens68%
  2. 2Autorijschool Arjan Huisman26 eerste examens65%
  3. 3Verkeersschool Olav Fijen578 eerste examens62%
  4. 4Eurodrive34 eerste examens59%
  5. 5Verkeersschool Brünen B.V.655 eerste examens55%
  6. 5Rijschool Het Hogeland38 eerste examens55%
  7. 7Rijschool 2Broers92 eerste examens54%
  8. 7De Rijopleider26 eerste examens54%
  9. 9Rijschool Droste39 eerste examens51%
  10. 10Autorijschool Heskamp24 eerste examens50%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee (19 rijscholen in Enschede hadden er minder). Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Enschede

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.