Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Haelen

Rijschool Haelen: alle 4 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Haelen (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

4rijscholen
54%geslaagd 1e examen auto (gem. Haelen)
50%landelijk gemiddelde
De Sint-Annakapel in Haelen: rijscholen in Haelen vergelijken
Foto: Busspotter, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Haelen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Haelen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Haelen vergelijken

4 rijscholen voor auto in Haelen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Philleas B.V. 39% 49% 128 examens –
Rijschool Kenneth 55% 63% 46 examens –
Rijschool Frank Smeets 79% 82% 34 examens –
Rijschool Godinho 61% 69% 29 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Haelen (2026)

De 4 autorijscholen in Haelen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Haelen (54%).

  1. 1Rijschool Frank Smeets29 eerste examens79%
  2. 2Rijschool Godinho23 eerste examens61%
  3. 3Rijschool Kenneth29 eerste examens55%
  4. 4Philleas B.V.64 eerste examens39%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Haelen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.