Naar de inhoud
Gratis proefles
  1. Home
  2. Rijscholen
  3. Heythuysen

Rijschool Heythuysen: alle 2 rijscholen vergeleken

Alle rijscholen in Heythuysen (Limburg) met hun officiële CBR-slagingspercentage en reviews van leerlingen. Kies je rijbewijs en vergelijk.

2rijscholen
76%geslaagd 1e examen auto (gem. Heythuysen)
50%landelijk gemiddelde
De Missiekapel in Heythuysen: vergelijk de rijscholen in Heythuysen
Gratis en vrijblijvend

Gratis proefles in Heythuysen

Probeer gratis en vrijblijvend een door ons geselecteerde rijschool in Heythuysen. Vul alvast in wat je zoekt; je contactgegevens volgen op de volgende stap.

Proefles voor
Schakeling

Je naam en telefoonnummer vul je op de volgende stap in. Je aanvraag gaat naar maximaal 4 door ons geselecteerde rijscholen (meestal 1 of 2). Gratis, en je zit nergens aan vast.

Alle rijscholen in Heythuysen vergelijken

2 rijscholen voor auto in Heythuysen · meeste examens bovenaan
Percentage = geslaagd bij het eerste examen (CBR) · = landelijk gemiddelde

RijschoolGeslaagd 1e examenAlle examensExamensReviews
Rijschool Thijs 72% 75% 59 examens –
Rijschool Leudal 84% 79% 34 examens –
Ranglijst · CBR-cijfers

Beste autorijscholen in Heythuysen (2026)

De 2 autorijscholen in Heythuysen waar de meeste leerlingen in één keer slagen. Kleur = vergeleken met het gemiddelde in Heythuysen (76%).

  1. 1Rijschool Leudal25 eerste examens84%
  2. 2Rijschool Thijs46 eerste examens72%
Zo berekenen we deze ranglijst

We kijken naar één getal: het percentage leerlingen dat bij het eerste praktijkexamen voor het rijbewijs B slaagt. Alleen rijscholen met minstens 20 eerste examens doen mee. Bij een gelijk percentage delen rijscholen de plaats. Betalen voor een hogere plek kan niet. Landelijk slaagt 50% in één keer.

Bron: CBR · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

CBR-cijfers · CBS

Rijschool Heythuysen in cijfers

Rijscholen
2
Geslaagd 1e examen (auto)
76%
landelijk 50%
Geslaagd herexamen (auto)
77%
landelijk 50% · 22 herexamens
Inwoners
6.600
3,0 rijscholen per 10.000
17-jarigen
374
gemeente Leudal (CBS)

Per rijbewijs in Heythuysen

Geslaagd bij het eerste examen, gemiddeld over de rijscholen in Heythuysen.

  • Auto2 rijscholen · 93 examens · boven landelijk
    76%landelijk 50%

Bron: CBR · inwoners: CBS 2026 · periode 1 oktober 2025 t/m 30 september 2026

Autorijschool Heythuysen kiezen

In Heythuysen geven 2 autorijscholen les volgens het CBR. Hun leerlingen deden samen 71 eerste praktijkexamens voor het rijbewijs B, en 76% slaagde in één keer. Dat is boven het landelijk gemiddelde van 50%.

Het belangrijkste getal is het percentage leerlingen dat in één keer slaagt. Weeg het aantal examens mee: bij weinig examens zegt een percentage nog niet veel.

Rijles in Heythuysen: de plaats in cijfers

In Heythuysen wonen ongeveer 6.600 mensen (CBS, 2026): één rijschool per 3.300 inwoners in de plaats.

De gemeente Leudal telt 374 zeventienjarigen (CBS, 2026); vanaf 17 mag je met rijles beginnen.

In Limburg heeft 61,4% van de 18- tot 24-jarigen een autorijbewijs, landelijk is dat 61,9% (CBS, cijfer per provincie).

In Heythuysen heeft een huishouden gemiddeld 1,2 auto's (landelijk 0,9) en ligt de oprit van de snelweg gemiddeld 1,1 km van huis (CBS).

Examen doen vanuit Heythuysen

De meeste leerlingen van rijscholen in Heythuysen doen examen bij Examencentrum Roermond, hemelsbreed 11 km. Daar slaagde 76% van hen bij het eerste examen (alle kandidaten bij dat centrum: 59%).

Veelgestelde vragen over rijscholen in Heythuysen

Hoeveel rijscholen zijn er in Heythuysen?

Het CBR telt in Heythuysen 2 rijscholen.

Hoeveel leerlingen slagen in Heythuysen in één keer?

Bij de autorijscholen in Heythuysen slaagde gemiddeld 76% bij het eerste praktijkexamen (71 examens, CBR). Landelijk is dat 50%. Tellen we herexamens mee, dan is het 76%.

Welke autorijschool in Heythuysen heeft het hoogste slagingspercentage?

Kijken we naar het eerste examen bij minstens 20 examens, dan scoort Rijschool Leudal het hoogst met 84% (25 examens). Bekijk ook de reviews: die vertellen hoe de lessen zijn.

Waar doe je rijexamen vanuit Heythuysen?

De meeste leerlingen uit Heythuysen doen examen bij CBR-examencentrum Roermond, hemelsbreed 11 km.

Kan ik in Heythuysen rijles in een automaat nemen?

Het CBR noemt in Heythuysen geen autorijschool met automaatles. Kijk ook in de plaatsen in de buurt.

Wat kost rijles in Heythuysen?

Wij tonen alleen prijzen die rijscholen zelf publiceren. Wat je rijbewijs ongeveer kost, reken je uit met de kostencalculator.

Kan ik een gratis proefles krijgen?

Ja, je vraagt een gratis eerste rijles aan bij een door ons geselecteerde rijschool in de buurt.

Klopt er iets niet op deze pagina?

Meld een foutRijscholen in Heythuysen

Over de cijfers: slagingspercentages en aantallen examens komen rechtstreeks van het CBR (stand 24 oktober 2026). Die passen we alleen aan als het CBR ze aanpast. Andere fouten, zoals in de contactgegevens, zoeken we zelf uit.

Wat klopt er niet?

Wij tonen de cijfers precies zoals het CBR ze publiceert. Zie je in de Rijschoolzoeker van het CBR zelf andere cijfers, laat het ons dan weten.

We gebruiken je e-mailadres alleen om op je melding te reageren. Zie onze privacyverklaring.